Επιστροφή στην καθημερινότητα!

Καλημέρα Φιλαράκια μου!

Ξεκινάει απο σήμερα το πρώτο «μεταγιορτινό» μεσοβδόμαδο κουπόνι, το οποίο όπως κάθε τέτοια περίοδο, είναι γενικά φτωχό. Υπάρχουν πολύ λίγα παιχνίδια πρωταθλήματος και έτσι το στοιχηματικό βάρος πέφτει στα κύπελλα Αγγλίας, Γαλλίας, Ισπανίας, Πορτογαλίας & Μεξικό.

Φυσικά δεν θα μπορούσε να λείψει και η Ελλάδα και συγκεκριμένα το κύπελλο Ελλάδος με τους επαναληπτικούς αγώνες της φάσης των «16«. Ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκόλ & σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας, ακολουθεί ημίωρη παράταση και άν χρειαστεί πέναλτι.

Πάμε στις σημερινές προτάσεις μας και θα σας προτείνω: το Χι ημίχρονο του ΟΦΗ (Νο 505) που φιλοξενεί τον Πανιώνιο,  το «αβανταρισμένο» διπλό της Μαμελόντι Σαντ (Νο515),  έχει λογική το over 3,5 γκόλ της Μάντσεστερ Σίτι (Νο535),  τα 2-3 γκόλ της Ινβερνές (Νο2407) και θα ολοκληρώσω τις σημερινές προτάσεις μου με τον μικρό άσσο της Βαλένθια (Νο545).